Info

TAPETY

Wszystkie moje murale drukowane są na płótnie. Tapety, na których drukuję swoje wzory, to najwyższej jakości cetyfikowane materiały. Są ekologiczne, bezpieczne dla zdrowia klienta oraz odporne na zabrudzenia i zarysowania. 

Moje murale są przyjazne dla środowiska – pozwalają “oddychać” ścianie zapobiegając powstawaniu pleśni i grzyba. Są bezwonne, przyjazne dla dzieci, nie blakną pod wpływem promieni słonecznych oraz wykazują cechy izolacyjne i ocieplające wnętrza. Idealnie sprawdzają się również w pomieszczeniach o natężonym ruchu czy narażonych na wilgoć.

Wszystkie wzory mogą być przygotowane na wymiar według indywidualnych potrzeb klienta. Wybierz tapetę, która Cię zainteresowała, napisz do mnie wiadomość i podaj detale dotyczące wnętrza (możesz też przesłać zdjęcie) oraz wymiary swojej ściany, a ja prześlę miniaturę wzoru, indywidualną wycenę oraz chętnie pomogę w aranżacji wnętrza. Grafikę tapety dzielimy przed drukiem na węższe bryty dostosowane do szerokości projektu. Wszystkie nasze tapety drukowane są w brtytach o maxymalnej szerokosci 140cm.