Info

TAPETY

Wszystkie nasze murale drukowane są na płótnie. Tapety, na których drukujemy nasze wzory to najwyższej jakości certyfikowane materiały, bezpieczne dla zdrowia klienta, ekologiczne oraz odporne na zabrudzenia i zarysowania.

Nasze murale są przyjazne dla środowiska – pozwalają “oddychać” ścianie zapobiegając powstawaniu pleśni i grzyba. Są bezwonne, przyjazne dla dzieci, nie blakną pod wpływem promieni słonecznych oraz wykazują cechy izolacyjne i ocieplające wnętrza. Idealnie sprawdzają się również w pomieszczeniach o natężonym ruchu czy narażonych na wilgoć.

Wszystkie wzory mogą być przygotowane na wymiar według indywidualnych potrzeb klienta. 

Wybierz tapetę, która Cię zainteresowała, napisz do nas wiadomość i podaj detale dotyczące wnętrza oraz wymiary swojej ściany, a my prześlemy Ci indywidualną wycenę oraz chętnie pomożemy w aranżacji wnętrza.

Grafikę tapety zawsze dzielimy przed drukiem na węższe bryty dostosowane do szerokości projektu. Wszystkie nasze tapety drukowane są w brytach o maksymalnej szerokości 140cm.

W cenie każdego projektu klient otrzymuje trzy graficzne propozycje indywidualnie dostosowane kolorystycznie i kompozycyjnie. Za każdy następny projekt naliczane będą opłaty.