Tapety na płótnie

Prezentujemy wszystkie tapety na płótnie z naszych dostępnych kolekcji. Dokładne wymiary tapety uzgadniamy w trakcie konsultacji i potwierdzamy w wiadomości e-mail. Istnieje możliwość zamówienia własnego wzoru tapety, zapraszamy do kontaktu z nami.

Nowa kolekcja – autorskie tapety Idy Bianki Matus

Ida

Ida Bianca Matus jest absolwentką architektury, ale zajmuje się przede wszystkim grafiką. Uprawia grafikę artystyczną, użytkową i komputerową oraz zajmuje się rysunkiem i malarstwem. Ida zawodowo już od wielu lat zajmuje się grafiką reklamową 2D i 3D oraz projektuje meble i ekspozytory reklamowe dla znanych marek. Zdobyła również doświadczenie na rynku wydawniczym, w prasie, reklamie prasowej i internetowej. W wolnych chwilach Ida projektuje wnętrza, rysuje i maluje tapety oraz obrazy. 

 

“Pasja do tworzenia tapet zrodziła się u mnie przypadkiem, w czasie projektowania wnętrza dla jednego z klientów odnalazłam przyjemność w poszukiwaniu, odtwarzaniu i komponowaniu motywów roślinnych. Moje tapety opowiadają historię przez detale. Każdy element najpierw rysuję ręcznie. Próbuję różnych technik malarskich. Wybieram tę, która najlepiej współgra ze składnikiem kompozycji. Inspiruje mnie świat przyrody, flora i fauna. Szukam motywów – od odważnych po subtelne, od głębi i nasycenia kolorem, poprzez drobną delikatną grę detali. Lubię różnorodność, w zależności od nastroju komponuję tapety do wnętrz nowoczesnych, jak i stylowych.” 

 

Ida ze sztuką obcowała od najmłodszych lat. 

“Sztuka głęboko wpłynęła na moją estetykę oraz widzenie świata. Mama, Wanda Matus, była projektantką ceramiki artystycznej w znanych na całym świecie Zakładach Ceramiki w Bolesławcu. W domu często rozmawialiśmy o sztuce, byliśmy nią otoczeni, dlatego też kreatywna forma ekspresji towarzyszy mi od zawsze” 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Sky Atlas

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Golden Flowers

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Italian Landscape

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Ptaki XXL

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Monochrome

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Victoriana

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Ptaki Tropikalne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Kwiaty Holenderskie

Kwiaty Autorskie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Orientalne Historie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Tapety w stylu Hampton

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Opinie

Przepiękna tapeta w kwiaty holenderskie całkowicie zmieniła wnętrze naszego salonu. Bardzo miła obsługa z indywidualnym podejściem do klienta. Serdecznie polecam.

Małgorzata L.

Świetna obsługa na wysokim poziomie. Tapety są bardzo dobrej jakości.

Konrad M.

Stylowe tapety. Trudno mi było zdecydować się na wzór. Jestem zakochana w moich pawiach, które rewelacyjnie prezentują się w naszej sypialni.

Beata D.