About Us

MS Design Studio

MS Design Studio

wallpapers on canvas and stylish accessories

Tworzymy ekskluzywne tapety na płótnie, nietuzinkową tapicerkę oraz dodatki do wystroju wnętrz i designerskie etui na telefony. Naszą domeną jest sztuka, piękno oraz najwyższa jakość naszych wyrobów. Wśród wzorów jakie prezentujemy znajdują się zarówno nasze autorskie projekty, jak również znane dzieła wielkich artystów.

Codziennie szukamy nowych inspiracji i obserwujemy zmieniające się trendy wnętrzarskie. W ten sposób dostarczamy nietuzinkowe wzory i najświeższe rozwiązania z branży tapetowej i wnętrzarskiej.

Why Flowers?

Kwiaty to piekno!

Obrazy kwiatów od zawsze najlepiej spełniały swoją dekoracyjną rolę w sztuce. Co innego jak nie kwiaty daje nam do wyboru tyle kolorów, czego nie daje nam nic innego w przyrodzie.

Kwiaty nadają każdemu wnętrzu klimat ciepła i gościnności. Wchodząc do miejsca, w którym je widzimy, czujemy się jak byśmy zostali nimi obdarowani. To uczucie sprawia, że w takiej przestrzeni czujemy się wyjatkowo!

Są kolorowe, pachnące, malarskie, fotogeniczne… to również symbol transformacji. Od momentu kiedy wyłaniają się z ciemności, powoli i sukcesywnie torują sobie drogę do światła.

Życie kwiatów to symbolika ciągłej przemiany dlatego wybrałam je jako motyw przewodni mojej kolekcji.

Tak jak one chcę dokonać transformacji Waszych wnętrz, nadać im innej dynamiki, innej energii, innej ekspresji. Pozwolę więc sobie zabrać Was w podróż pełną przemian. Bawmy się zmianami bez ograniczeń…

Tapety na płótnie - MS Design Studio - Tapeta w kwiaty holenderskie